מדוע כדאיי לשפר את האנגלית עם Talk to me?
 

Talk to me  מתמחה בשיעורי אנגלית למגזר העסקי אשר מטרתם לסייע למנהלי החברה ועובדיה לשפר את שליטתם בשפה האנגלית, להטיב את אופני הביטוי בשפה ולהבין את התרבות של דובריה.

שיטת הלימוד בTalk to me  הינה ייחודית בישראל והיא פותחה על מנת לספק את הצורך של עובדים ומנהלים להתנסות, באופן אישי, בשפה האנגלית, וזאת סביב אינדקס מושגים אשר הוא רלוונטי לסביבת עבודתם.

המפגשים הלימודיים בTalk to me מקנים למשתתפים את האפשרות לחזק את ביטחונם העצמי בעת דיבור בשפה זרה, להציג ולנסח רעיונות אשר הם פועל יוצא של עבודתם, לערוך משא ומתן אפקטיבי בשפה האנגלית תוך שמירה על סגנונם האישי ולשפר את יכולות הכתיבה, ההתבטאות וכיו"ב.

 

החברה מנוהלת על ידי טניה דדון, מורה מוסמכת, מנחת קבוצות, ובוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת קונטיקט בארה"ב. טניה בעלת ניסיון של למעלה מ20 שנים בהוראה והדרכה וכן ניסיון רב בהכשרת בכירים ומנהלים במשק.  

 
 
 
לקוחות* מספרים:
 
"טניה הפגינה מקצועיות רבה, הבינה היטב את צרכיי כמנהל בכיר והתאימה את שיטת הלימוד לאופי עבודתי."
יוסי אלהרל – מנכ"ל , כלל פיננסים
 
 
"טניה שילבה בצורה אופטימאלית תכנים מקצועיים עם תכנים תרבותיים ואישיים, ובזכותה למדנו לתקשר היטב עם לקוחותינו הן במישור העסקי והן במישור האישי."
חנה אזולאי – מפיקה ראשית, קופרמן הפקות
 
 
 
"אווירה נעימה בשיעור, טניה תיקנה את הטעויות בצורה עדינה ומכוונת כך שהרגשתי ביטחון עצמי לדבר, לטעות, לנסות. תודה!"
מירי דר – רואת חשבון, דה סטאנלי וורקס בע"מ
 
 
 
 
* ארגונים: כלל פיננסים, מקורות, דה סטאנלי, אמנט, שח"ם
  לקוחות פרטיים: רואי חשבון, מנהלי כוח אדם, אנשי טלוויזיה, מנהלי פרסום, סטודנטים, מנהלי חנויות, נותני שירות, עורכי דין ועוד
 
 
Go back to About page
 
 
 
 
 
 
הוספת תגובה